Directeur en team

Directeur en team

Managementteam

Peter van der Windt, directeur
Marieke Wolgen, clustermanager onderwijs groepen 1, 2 en 8
Henriëtte de Brabander, clustermanager onderwijs groepen 3, 4 en 5
Cynthia Visser, clustermanager onderwijs groepen 6, 7 en 8
Lolita Freire Gomez, clustermanager opvang (hele-dag-opvang / BSO / TSO), peuterspeelzalen
Truus Agerbeek, manager back-office bibliotheek

Administratie

Mariska van Buuren

Facilitaire dienst

Johan van der Pol, beheerder
Wilma Allart, keukenmedewerker
Maria Nahima, keukenmedewerker

Hele-dag-opvang

  maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag
De Robijn Jolanda Verheezen/ Irene van der Linden/Wendy van de Raad Jolanda Verheezen/ Denise Wolf/        Irene van der Linden Jolanda Verheezen/ Danielle Diniz/ Wendy van de Raad Denise Wolf/         Irene van Linden Denise Wolf/ Danielle Diniz/Wendy van de Raad
De Parel Daphne de Smits/ Lisanne Groen Daphne van Ravenstijn/      Nasrin Balouch Daphne de Smits/ Lisanne Groene Daphne de Smits/Daphne van Ravenstijn/         Nasrin Balouch Daphne van Ravenstijn/

Lisanne Groen

De Diamant Nouria Raqibi/ Angelique Biesheuvel Nouria Raqibi/ Angelique Biesheuvel Cecile Timmersmans/ inval medewerker Angelique Biesheuvel Nouria Raqibi/inval medewerker
De Saffier Suzanne Kruijs Suzanne Kruijs Suzanne Kruijs/ Ebony Baretto Suzanne Kruijs/ Shauna Jansen Shauna Jansen/  Ebony Baretto

 

De Buitenactiviteit

Cecile Timmermans

Jolanda Scholte

 

Peuterspeelzalen

maandag dinsdag donderdag vrijdag
De Groeibriljant   Marjolein Huijsdens

Nancy van Klaveren

Antoinette van Rutten

Nancy van Klaveren

Marjolein Huijsdens

Nancy van Klaveren

Havva Karakoç

Antoinette van Rutten

De Gouden Koets   Esther Vermeij

Madeleine Hengst

Esther Vermeij

Channa Koree

Channa Koree

Madeleine Hengst

Esther Vermeij

Channa Koree

BSO

Ebony Barreto
Roxanne van Hal
Sander Mulder
Sylvia Luimes
Havva Karakoç
Michel Baggum
Esra van der Lee
Demi Graute
Annick Schilperoort

Eventmanager

Jolanda Koevermans

Ouderkamerconsulent en docent Nederlandse taal voor migranten

Sameena Khan

Mediacoach

Wouter Kempen

Medewerkers van de bibliotheek

Karin van der Berg
Corine Bruggeman
Rosa Cuevas
Margreet Stigter
Anita Windhorst

Orthopedagoog

Corry Broek

Bewegingsonderwijs

Gerda van Keulen
Lenneke van Roon

Techniek

Petra Vink

Consulent samenwerkingsverband ‘Onderwijs dat past’

Arno Martha

Gezinsspecialist

Marieke de Jong

Schoolverpleegkundige

Elianne van Bommel

Logopedie

Jodie van der Horst
Shauni Vrijenhoek

Fysiotherapie

Jolanda Fransen 

Handvaardigheid

Yvonne Schouten

Onderwijsassistenten

Havva Karakoç
Sylvia Luimes
Sander Mulder
Demi Graute
Annick Schilperoort
Esra van der Lee
Zemira Kljajic

Groepen basisonderwijs

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag
1a Carin van Toor Carin van Toor Minouk Scholte Minouk Scholte Minouk Scholte
1b Jessica Langendoen Jessica Langendoen Jessica Langendoen Angelique Wuijster Angelique Wuijster
1c Tavan Fahmy Tavan Fahmy Tavan Fahmy Patricia Bonefaas Patricia Bonefaas
1d Lauretta Kaldenberg Lauretta Kaldenberg Tamara Wijnand Tamara Wijnand Tamara Wijnand
2a Mirjam de Grauw Mirjam de Grauw Gemma Jansen Gemma Jansen Gemma Jansen
2b Kim Newton Kim Newton Kim Newton Marjon Weber Marjon Weber
2c Laura Klootwijk Laura Klootwijk Laura Klootwijk Laura Klootwijk Laura Klootwijk
NT2 kleuters Jenneke Bos Jenneke Bos Marjon Weber Jenneke Bos Jenneke Bos
3a Anneke van der Windt Anneke van der Windt Anneke van der Windt Anneke van der Windt Anneke van der Windt
3b Annette van Witzenburg Annette van Witzenburg Annette van Witzenburg Annette van Witzenburg Annette van Witzenburg
3c Patricia Bonefaas Patricia Bonefaas Patricia Bonefaas/

Anita ‘t Hart

Anita ‘t Hart Anita ‘t Hart
4a Gerda Doornhein Gerda Doornhein Gerda Doornhein/

Inge Voorbraak

Inge Voorbraak Inge Voorbraak
4b Marian Werner Marian Werner Marian Werner/

Leslie Adriaanse

Leslie Adriaanse Leslie Adriaanse
4c Kirsten Fieggen Kirsten Fieggen Kirsten Fieggen Santine Voshol Kirsten Fieggen
5a Santine Voshol Jeroen Booister Jeroen Booister Jeroen Booister Jeroen Booister
5b Steffi Hartog Steffi Hartog Steffi Hartog Steffi Hartog Steffi Hartog
6a Nienke Wassink Nienke Wassink Nienke Wassink Nienke Wassink Nienke Wassink
6b Marja Groenewout Marja Groenewout Joke Dekker Marja Groenewout Marja Groenewout
6c Joke Dekker Joke Dekker Marjolein Andeweg Marjolein Andeweg Marjolein Andeweg
6d Ria Vredebregt Ria Vredebregt Cynthia Visser Ria Vredebregt Ria Vredebregt
7a Marcel Gommers Marcel Gommers Marcel Gommers Marcel Gommers Marcel Gommers
7b Nadine de Jong Nadine de Jong Nadine de Jong Nadine de Jong Nadine de Jong
8a Annemieke Pleyte Annemieke Pleyte Annemieke Pleyte/

Deborah van Heuveln

Deborah van Heuveln Deborah van Heuveln
8b Ayse Kirkar Ayse Kirkar Ayse Kirkar Ayse Kirkar Ayse Kirkar

 

 

Share Button