Directeur en team

Directeur en team

Managementteam

Peter van der Windt, directeur
Marieke Wolgen, clustermanager onderwijs groepen 1, 2 en 3
Henriëtte de Brabander, clustermanager onderwijs groepen 4, 5 en 6
Cynthia Zandbergen, clustermanager onderwijs groepen 6, 7 en 8
Lolita Freire Gomez, clustermanager opvang (hele-dag-opvang / BSO / TSO), peuterspeelzalen
Truus Agerbeek, manager back-office bibliotheek

Administratie

Mariska van Buuren

Facilitaire dienst

Johan van der Pol, beheerder
Wilma Allart, keukenmedewerker
Maria Nahimana, keukenmedewerker

Hele-dag-opvang

  maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag
De Diamant Angelique Biesheuvel/

Nouria Raqibi/

Cécile Timmermans

Angelique Biesheuvel/

Nouria Raqibi/

Cécile Timmermans

Cécile Timmermans/

Ikram Oulad Larbi

Angelique Biesheuvel/

Cécile Timmermans

Ikram Oulad Larbi/

Nouria Raqibi

De Parel Sylvia Luimes/

Lisanne Groen/

Daphne de Smits

Nasrin/

Daphne van Ravenstijn/

Sylvia Luimes

 

Daphne de Smits/

Lisanne Groen/

Sylvia Luimes

Daphne de Smits/

Daphne van Ravenstijn/

Nasrin

Daphne van Ravenstijn/

Lisanne Groen

De Saffier Lisanne Groen/

Jolanda Scholte

Suzanne Kruijs/

Jolanda Scholte

Suzanne Kruijs/

Ebony Baretto

 

Suzanne Kruijs/

Shauna Jansen/

Jolanda Scholte

Ebony Baretto/

Shauna Jansen

De Robijn Wendy Zorgdrager-

van de Raad/

Jolanda Verheezen/

Irene van der Linden

Denise Wolf/

Jolanda Verheezen/

Irene van der Linden

Wendy Zorgdrager-

van de Raad/

Jolanda Verheezen

Denise Wolf/

Irene van der Linden

Wendy Zorgdrager-

van de Raad/

Denise Wolf

Peuterspeelzalen

maandag dinsdag donderdag vrijdag
De Groeibriljant   Marjolein Huijsdens

Nancy van Klaveren

Antoinette van Rutten

Nancy van Klaveren

Marjolein Huijsdens

Nancy van Klaveren

Havva Karakoç

Antoinette van Rutten

De Gouden Koets   Esther Vermeij

Madeleine Hengst

Esther Vermeij

Channa Koree

Channa Koree

Madeleine Hengst

Esther Vermeij

Channa Koree

BSO

Roxanne van Hal
Sander Mulder
SonnyAssenberg
Ebru Aygün
Michel Baggum
Esra van der Lee
Demi Graute
Annick Schilperoort

Eventmanager

Jolanda Koevermans

Ouderkamerconsulent

Sameena Khan

Docent Nederlandse taal voor migranten

Sameena Khan

Mediacoach

Wouter Kempen

Medewerkers van de bibliotheek

Karin van der Berg
Corine Bruggeman
Rosa Cuevas
Margreet Stigter
Anita Windhorst

Orthopedagoog

Corry Broek

Bewegingsonderwijs

Kim Newton
Lenneke van Roon

Techniek

Petra Vink

Consulent samenwerkingsverband ‘Onderwijs dat past’

Arno Martha

Gezinsspecialist

Monica Hartman

Schoolverpleegkundige

Elianne van Bommel

Logopedie

Niké Bremer

Anouk Cransveld

Fysiotherapie

Jolanda Fransen 

Onderwijsassistenten

Havva Karakoç
Tavan Fahmy
Sander Mulder
Demi Graute
Annick Schilperoort
Esra van der Lee
Zemira Kljajic

Dalia Abdurahman

Sonny Assenberg

Groepen basisonderwijs

maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag
1a

STARTGROEP START IN OKTOBER

1b Carin van Toor Carin van Toor Minouk Scholte Minouk Scholte Minouk Scholte
1c Jessica Langendoen Jessica Langendoen Jessica Langendoen Angelique Wuijster Angelique Wuijster
1d Lauretta Kaldenberg Lauretta Kaldenberg Tamara Wijnand Tamara Wijnand Tamara Wijnand
2a Mirjam de Grauw Mirjam de Grauw Gemma Jansen Gemma Jansen Gemma Jansen
2b Kim Newton Kim Newton Kim Newton Marjon Weber Marjon Weber
2c Laura Klootwijk Laura Klootwijk Laura Klootwijk Laura Klootwijk Laura Klootwijk
NT2 kleuters Jenneke Bos Jenneke Bos Marjon Weber Jenneke Bos Jenneke Bos
3a Anneke van der Windt Anneke van der Windt Anneke van der Windt Anneke van der Windt Anneke van der Windt
3b Annette van Witzenburg Annette van Witzenburg Annette van Witzenburg Annette van Witzenburg Annette van Witzenburg
3c Patricia Bonefaas Patricia Bonefaas Patricia Bonefaas/

Anita ‘t Hart

Anita ‘t Hart Anita ‘t Hart
3-4 Kirsten Fieggen Kirsten Fieggen Kirsten Fieggen Havva Karakoç Kirsten Fieggen
4a Gerda Doornhein Gerda Doornhein Gerda Doornhein/

Inge Voorbraak

Inge Voorbraak Inge Voorbraak
4b Marian Werner Marian Werner Marian Werner/

Leslie Adriaanse

Leslie Adriaanse Leslie Adriaanse
4c Patricia Simons Patricia Simons Patricia Simons Patricia Simons Patricia Simons
5a Santine Voshol Jeroen Booister Jeroen Booister Jeroen Booister Jeroen Booister
5b Steffi Hartog Steffi Hartog Steffi Hartog Steffi Hartog Steffi Hartog
5c vacature vacature vacature vacature vacature
6a Judith van Duijn Judith van Duijn Judith van Duijn/

Lienke van der Touw

Lienke van der Touw Lienke van der Touw
6b Joke Dekker Joke Dekker Marjolein Andeweg Marjolein Andeweg Marjolein Andeweg
7a Annemieke Pleyte Annemieke Pleyte

 

Annemieke Pleyte/

Deborah van Heuveln

Deborah van Heuveln Deborah van Heuveln
7b Marja Groenewout Marja Groenewout/

Santine Voshol

Marja Groenewout Marja Groenewout/ Cynthia Zandbergen Marja Groenewout
7c Nadine de Jong Nadine de Jong Nadine de Jong Nadine de Jong Nadine de Jong
8a Ayse Kirkar Ayse Kirkar Ayse Kirkar Ayse Kirkar Ayse Kirkar
8b Marcel Gommers Marcel Gommers Marcel Gommers Marcel Gommers Marcel Gommers

 

 

Share Button