Ouderportaal

Het team

Het team

Managementteam

Peter van der Windt, directeur
Marieke Wolgen, clustermanager onderwijs groepen 1, 2 en 3
Henriëtte de Brabander, clustermanager onderwijs groepen 4, 5 en 6
Cynthia Visser, clustermanager onderwijs groepen 6, 7 en 8
Lolita Freire Gomez, clustermanager opvang (hele-dag-opvang / BSO), peuterspeelzalen
Truus Agerbeek, manager back-office bibliotheek

Administratie

Mariska van Buuren

Facilitaire dienst

Johan van der Pol, beheerder
Wilma Allart, keukenmedewerker
Maria Nahimana, keukenmedewerker

Hele dagopvang

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
De Diamant Angelique Biesheuvel 

Nouria Raqibi

Cécile Timmermans
Angelique Biesheuvel 

Nouria Raqibi

Cécile Timmermans
Cécile Timmermans 

Ikram Oulad Larbi
Angelique Biesheuvel 

Cécile Timmermans
Ikram Oulad Larbi 

Jolanda Scholte
De Parel Sylvia Luimes 

Daphne Winters
Nasrin 

Daphne van Ravenstijn

Sylvia Luimes
Daphne Winters 

Lisanne Groen

Sylvia Luimes
Daphne Winters 

Daphne van Ravenstijn

Nasrin
Daphne van Ravenstijn 

Lisanne Groen
De Saffier Suzanne Kruijs 

Jolanda Scholte
Suzanne Kruijs 

Jolanda Scholte
Suzanne Kruijs 

Ebony Baretto
Suzanne Kruijs 

Shauna Jansen

Jolanda Scholte
Ebony Baretto 

Shauna Jansen
De Robijn Wendy Zorgdrager- 

van de Raad

Heidi van der Weiden

Jolanda Verheezen
Wendy Zorgdrager-van de Raad 

Jolanda Verheezen
Heidi van der Weiden 

Jolanda Verheezen
Heidi van der Weiden 

Lisanne Groen
Wendy Zorgdrager-van de Raad 

Heidi van der Weiden


Peuterspeelzalen

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
De Groeibriljant Marjolein Huijsdens 

Antoinette van Rutten
Denise Wolf 

Nancy van Klaveren
Denise Wolf 

Antoinette van Rutten
Marjolein Huijsdens 

Nancy van Klaveren
Havva Karakoç 

Nancy van Klaveren
De Gouden Koets Esther Vermeij 

Madeleine Hengst
Esther Vermeij 

Channa Koree
Esther Vermeij 

Channa Koree
Denise Wolf 

Madeleine Hengst
Denise Wolf 

Channa Koree

BSO

Roxanne van Hal
Sander Mulder
Saskia van Kampen
Ebru Aygün
Michel van Baggum-Penders
Esra van der Lee
Lola Pattiapon
Martine Jonker

Eventmananger

Jolanda Koevermans

Ouderkamerconsulent

Sameena Khan

Docent Nederlandse taal

Sameena Khan

Mediacoach

Wouter Kempen

Medewerkers van de bibliotheek

Karin van der Berg
Corine Bruggeman
Rosa Cuevas
Cecilia Jansen
Anita Windhorst

Orthopedagoog

Corry Broek

Bewegingsonderwijs

Kim Newton

Techniek

Petra Vink

Consulent samenwerkingsverband ‘Onderwijs dat past’

Arno Martha

Gezinsspecialist

Monica Hartman

Schoolverpleegkundige

Elianne van Bommel

Logopedie

Niké Bremer

Fysiotherapie

Jolanda Fransen 

Onderwijsassistenten

Havva Karakoç
Tavan Fahmy
Sander Mulder
Martine Jonker
Saskia van Kampen
Esra van der Lee
Zemira Kljajic
Hanife Tan

Groepen basisonderwijs

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
1 Daniëlle van Dorp Carin van Toor Carin van Toor Carin van Toor Daniëlle van Dorp
Minouk Scholte Minouk Scholte Tamara Wijnand Tamara Wijnand Tamara Wijnand
Lauretta Kaldenberg Lauretta Kaldenberg Jessica Langendoen Jessica Langendoen Jessica Langendoen
Jenneke Bos Jenneke Bos Minouk Scholte Jenneke Bos
1-2 Laura Klootwijk Laura Klootwijk Laura Klootwijk Laura Klootwijk Laura Klootwijk
2 Gemma Jansen Gemma Jansen Gemma Jansen Angelique Wuijster Angelique Wuijster
Kim Newton Kim Newton Kim Newton Marjon Weber Marjon Weber
NT2 kleuters Jenneke Bos Jenneke Bos Marjon Weber Jenneke Bos Jenneke Bos
3 Anneke van der Windt Anneke van der Windt Anneke van der Windt Anneke van der Windt Anneke van der Windt
Annette van Witzenburg Marjon Weber Annette van Witzenburg Annette van Witzenburg Annette van Witzenburg
Patricia Bonefaas Patricia Bonefaas Anita ‘t Hart Patricia Bonefaas Patricia Bonefaas
Anita ‘t Hart Anita ‘t Hart
3-4-5 Kirsten Fieggen Kirsten Fieggen Kirsten Fieggen Havva Karakoç Kirsten Fieggen
4 Natascha Langelaan Patricia Simons Patricia Simons Patricia Simons Patricia Simons
  Inge Voorbraak Inge Voorbraak Inge Voorbraak Gerda Doornhein Gerda Doornhein
  Lienke van der Touw Lienke van der Touw Gerda Doornhein Leslie Adriaanse Leslie Adriaanse
  Lienke van der Touw
  Leslie Adriaanse
5 Marjolein Andeweg Jeroen Booister Jeroen Booister Jeroen Booister Jeroen Booister
  Tanja van Baars Natascha Langelaan Marjolein Andeweg Marjolein Andeweg Marjolein Andeweg
  Tanja van Baars Natascha Langelaan Tanja van Baars Tanja van Baars
6 Nadine de Jong Nadine de Jong Nadine de Jong Nadine de Jong Nadine de Jong
  Serpil Abotay Serpil Abotay Serpil Abotay Marleen van Melle Marleen van Melle
  Joke Dekker Joke Dekker Marleen van Melle Marian Werner Marian Werner
  Joke Dekker
Marian Werner
7 Annemieke Pleyte Annemieke Pleyte Annemieke Pleyte Marja Groenewout Marja Groenewout
Bilal Boufassil Bilal Boufassil Bilal Boufassil Bilal Boufassil Bilal Boufassil
8 Ayse Kirkar Ayse Kirkar Ayse Kirkar Ayse Kirkar Ayse Kirkar
Vanessa Hofman Vanessa Hofman Vanessa Hofman Vanessa Hofman Bram Scheffers
Bram Scheffers Bram Scheffers Bram Scheffers Bram Scheffers